UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. Ön Eleme Turu’nda Neftçi Bakü ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş’ta Teknik Direktör Şenol Güneş, dünkü antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Talisca hakkında konuşan Güneş, “Talisca ile konuştum. Çok özlediğini, gelmek istediğini söyledi ama iş ekonomiye geldiğinde 10 milyon Euro'dan aşağı değil” ifadelerini kullanmıştı.

Manchester United - Galatasaray maçı ne zaman, saat kaçta? Galatasaray maçı hangi kanalda yayınlanacak? Manchester United - Galatasaray maçı ne zaman, saat kaçta? Galatasaray maçı hangi kanalda yayınlanacak?

Talisca: “Al-Nassr'dan ayrılmaya niyetim yok”
Şenol Güneş’in, Talisca hakkındaki açıklaması siyah-beyazlı taraftarlarda heyecan oluştururken, Brezilyalı’dan ise cevap gecikmedi. 29 yaşındaki sambacı, sosyal medya hesabındaki paylaşımında, "Son zamanlarda ortaya çıkan yalan haberlerin aksine, bir transfer görüşmesi yapmadığımı belirtmek isterim. Ayrıca Al-Nassr'dan ayrılmaya niyetim yok. Burada çok mutluyum ve sözleşmemi 3 yıl daha yeniledim. Önümüzdeki sezona odaklanmaya devam ediyorum" cümlelerine yer verdi.