Survivor All Star 2024'de nefes kesen mücadele devam ediyor. Heyecan dolu anların yaşandığı adada, Dördüncü eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takımın eleme adayı Merve Aydın oldu.

Merve Aydın (1)

Kırmızıtakımdan Merve Aydın eleme adayı oldu oldu. Güçlü yarışmacıların mücadelesi, Survivor severleri ekrana kilitlemiş durumda.

İlk aday Aleyna ikinci aday Aysu üçüncü aday Berna ve dördüncü aday Merve oldu.

Merve Aydın (1)-1

Şimdi gözler düello oyununa çevrildi. Hangi takımın kaybedeceği ve hangi yarışmacının daha eleme potasına düşeceği merak konusu oldu. Survivor All Star 2024 izleyicileri, takımlar arasındaki rekabetin ve stratejilerin nasıl şekilleneceğini merakla bekliyor.

En Hamarat Benim başladı 24 Nisan! En Hamarat Benim başladı 24 Nisan!

Survivor 2024

Survivor All Star 2024, birbirinden iddialı yarışmacıların mücadelesiyle dolu dolu devam ediyor. Heyecanın dorukta olduğu adada, kimin eleneceği oyunlarının nasıl geçeceği büyük bir merak konusu haline geldi.

Acun Ilicali Survivor In Sezon Maliyetini 16681359 504 M

Tüm Türkiye, Survivor All Star 2024'ün bu heyecanlı sezonunu kaçırmamak için ekrana kilitlenmiş durumda. Heyecan dolu anlar ve sürpriz gelişmelerle dolu bir sezon daha yaşanmaya devam edecek gibi görünüyor.

Kaynak: Haber Merkezi