Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan başladı! Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Nisan başladı!

Survivor All Star, izleyenleri ekrana kilitleyen heyecanlı anlara sahne oluyordu. Ancak Mavi Takım'ın güçlü yarışmacılarından Sahra'nın yaşadığı sakatlık, büyük bir sarsıntıya neden oldu. Dün akşam gerçekleşen zorlu düello öncesinde ortaya çıkan diz sakatlığı, Sahra'nın Survivor macerasını sonlandırdı.

Sahra Işık Kim

Mavi Takım ile Kırmızı Takım arasında gerçekleşen çekişmeli mücadelede, Aysu ve Sahra'nın karşılaştığı Pınar ve Aleyna ikilisi, izleyenlere nefes kesen anlar yaşatıyordu. Ancak Murat Ceylan'ın açıklamasıyla birlikte şok bir diskalifiye haberi geldi. Düelloda dört kişinin olması gerektiğini hatırlatan Ceylan, maalesef Sahra'nın geri dönmemek üzere diskalifiye olduğunu duyurdu.

Sahra Işık Boşandı Mı

Sahra'nın diz sakatlığı nedeniyle Survivor'a veda etmesi, Mavi Takım'ın dengesini bozdu ve takım arkadaşları üzerinde derin bir üzüntü yarattı. Survivor All Star, bu beklenmedik gelişme ile yeni bir döneme giriş yaparken, izleyiciler de merakla gelecek bölümleri beklemeye başladı.

Sahra Işik

Survivor All Star'da yaşanan bu şok diskalifiye, izleyicileri hem üzdü hem de heyecanını artırdı. Yarışmanın ilerleyen bölümlerinde neler yaşanacak, hangi takım üstünlük sağlayacak, merakla beklenmeye devam ediyor.

Editör: İrem Akbaş