Survivor All-Star 2024'de nefes kesen rekabet devam ediyor! Bu haftanın dokunulmazlık oyununda mavi takım, başa baş geçen mücadelede galibiyeti kaçırarak zor bir duruma düştü. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda, en fazla ismi alarak eleme adayı olan yarışmacı YAMAN oldu. Şimdi gözler, geriye kalan düellolara çevrildi.

Acun Ilicali Survivor In Sezon Maliyetini 16681359 6288 M

Mavi takımın bu haftaki kaybı, takımdaki dengeleri sarsarken, YAMAN'ın aday olması da diğer yarışmacıları tedirgin etti. Survivor heyecanını zirveye taşıyan yarışmacılar, bir sonraki dokunulmazlık oyunları için hazırlıklarını sıkılaştırmış durumda.

Acun Ilicali Survivor In Sezon Maliyetini 16681359 504 M

Son düello oyununda kimin zafer kazanacağı ise büyük bir merak konusu. Takımlar arasındaki çekişmeli mücadele, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Kimin daha dayanıklı, kimin daha stratejik olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.

Yaman Keleş 1

Düello sahnelerinde de büyük çekişmelerin yaşanacağına şüphe yok. Yarışmacılar, hayatta kalmak için ellerinden geleni yapacak ve izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacaklar.

Survivor 2024

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 2. Sezon finali tarihi belli oldu! Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 2. Sezon finali tarihi belli oldu!

Survivor All-Star 2024, her geçen gün artan heyecanı ve çekişmeyi izleyicilere sunmaya devam ediyor. Kazananı belirleyecek olan zorlu mücadeleler, birbirinden iddialı yarışmacıların yeteneklerini konuşturacağı bir atmosfer yaratıyor. Takipte kalın, çünkü bu sezonun en çekişmeli anları henüz başlamış gibi görünüyor!

Kaynak: Haber Merkezi