2024’de hangi diziler final yapacak? 2024’de hangi diziler final yapacak?

Survivor All Star 2024'de heyecan dorukta devam ediyor! Son dokunulmazlık oyunları sonrasında kırmızı takımdan Bozok ve Özgür ile mavi takımdan Hakan ve Batuhan eleme adayı olarak belirlendi. Ancak, bu kez düello eşleşmeleri sıra dışı bir şekilde kazanma yüzdelerine göre belirlendi ve sonuçlar oldukça dikkat çekici oldu.

Hakana

Düello eşleşmelerinde en yüksek kazanma yüzdesine sahip olan Özgür ile Batuhan arasında bir mücadele yaşanacak. Aynı şekilde, Hakan ile Bozok  arasında da kıyasıya bir mücadele bekleniyor.

Bozok Gören

Survivor All Star 2024'de yaşanan bu kritik gelişmeler, adada adrenalin dolu mücadelelerin devam ettiğini gösteriyor. Yarışmacılar arasındaki rekabetin her geçen gün arttığı, performansların ve stratejilerin sınırlarını zorladığı bir ortamda, izleyiciler de nefeslerini tutarak gelişmeleri takip ediyor.

Batuhan Karacakaya (3)-1

Survivor heyecanı devam ederken, kıyasıya mücadelelerin ve sürpriz sonuçların adanın vazgeçilmez bir parçası olduğu bir kez daha gözler önüne serildi. Survivor tutkunları, yaşanan bu heyecan dolu mücadelelerin sonucunu merakla beklemeye devam ediyor.

Özgür Tetik

Kaynak: Haber Merkezi