Türkiye'nin efsane müzisyen ve gruplarının yer alacağı Süper Müzik Fest başlıyor. İşte Festivale ilişkin detaylar...

Sultan filminin konusu nedir? Sultan filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Sultan filminin konusu nedir? Sultan filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

CERNMODERN'DE MÜZİKSEVERLERLE BULUŞUYOR

Türkiye'nin efsane müzisyen ve grupları, Süper Müzik Fest çerçevesinde 4-6 Ağustos arası Ankara CerModern’de müzikseverlerle buluşuyor. Pinhani, Fatma Turgut, Ozbi, Mor ve Ötesi, The Away Days, Manga ve Yeni Türkü gibi isimleri ağırlayacak olan festivalin biletleri Biletinial’da satışa çıktı.
Ankaralı müzikseverler, Süper Müzik Fest ile yazın keyfini çıkaracak. 4-6 Ağustos tarihleri arasında Türkiye’nin efsane müzisyen ve gruplarını ağırlayacak olan festivalin biletleri, Türkiye’nin teknoloji odaklı lider biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı. Ankaralılara 3 gün boyunca kesintisiz müzik ziyafeti yaşatacak festival çerçevesinde sahne alacak isimlerse şöyle; 4 Ağustos'ta Pinhani, Fatma Turgut, Ozbi, Kendimden Hallice, 5 Ağustos’ta Mor ve Ötesi, Hey Douglas, The Away Days, Hayki ve 6 Ağustos’ta ise Manga, Yeni Türkü, Sena Sener, Hedonutopia.

Haber Merkezi