Mahallede Güzel Bir Gün filminin konusu nedir? Mahallede Güzel Bir Gün filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Mahallede Güzel Bir Gün filminin konusu nedir? Mahallede Güzel Bir Gün filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Son Üç Gün orjinal adıyla 3 Days to Kill filmi 2014 yılında çıkan aksiyon/gerilim türünde bir filmdir. Son Üç Gün filminin yönetmenliğini McG yaparken senaristliğini Luc Besson ve Adi Hasak üstlenmiştir. Peki, Son Üç Gün filminin konusu nedir? Son Üç Gün filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

SON ÜÇ GÜN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Gizli servis ajanı Ethan Runner, şimdilerde eskiden olduğu kadar dinç ve sağlıklı değildir. Ciddi bir sağlık problemi yaşayan ve neredeyse ölümün eşiğinde olan; bu yüzden de uzaklaştığı kızıyla daha çok vakit geçirebilmeyi arzulayan Runner, neredeyse tüm zamanını çalışarak geçirmektedir. Başka bir çalışma arkadaşı, tam da bu esnada reddedemeyeği bir teklifte bulunur. Ethan Runner'a hayatını uzatabileceği bir ilaçtan bahsedilir ve test aşamasında olan bu ilacı kullanması karşılığında son bir göreve katılması istenir. Ajan Runner anlaşmayı kabul ettikten sonra kendisini zorlu bir son görevin içerisinde bulurken, ilacın neden olduğu şiddetli halüsinasyonlardan sıyrılması da bir hayli zor olacaktır.

son n3 gün

SON ÜÇ GÜN FİLMİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kevin Costner-Rolü : Ethan Renner
Amber Heard-Rolü : Vivi Delay
Hailee Steinfeld-Rolü : Zooey Renner
Connie Nielsen-Rolü : Christine Renner
Tomas Lemarquis-Rolü : The Albino
Richard Sammel-Rolü : The Wolf
Marc Andreoni-Rolü : Mitat Yilmaz
Bruno Ricci-Rolü : Guido

Haber Merkezi