Son olarak hayranlarına ekranlara dönüş müjdesi veren Sinem Kobal meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu evliliği iki kız çocuğu ile taçlandırmıştı. Güzel oyuncu Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, altı yıl önce Cunda Adası'nda dünyaevine girmişti. 2020 yılında ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, kızlarına 'Lalin' adını vermişti. Ünlü çiftin Mayıs 2022'de doğan küçük kızları Leyla bugün 1 yaşına bastı. Güzel anne Sinem Kobal sosyal medya hesabından kızı Leyla'nın doğum gününü kutlarken anne-kız kombinlerini de takipçileriyle paylaştı. İşte Sinem Kobal ile minik Leyla'nın anne-kız kombini...

sinem2-1

Kapak olduğu dergiye verdiği röportajda "kızlarım beni günden güne değiştiriyor" diyen Sinem Kobal hayranlarına da yeni proje müjdesi vermişti. Anneliği çok seven Sinem Kobal çimler üzerinde verdiği pozlarla ekranlara dönmeye hazır olduğunu ortaya koydu.

sinem3-1

Güzel oyuncu Sinem Kobal, 2016 senesinde Kenan İmirzalıoğlu ile Cunda Adası'nda nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift 2020 yılında ilk kızları Lalin'i kucağına almıştı.

İlk kez Lalin ile anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü çift, ikinci kızları Leyla'ya geçtiğimiz yıl kavuşmuştu.

Hande Erçel ve Hakan Sabancı kavga mı etti? Taze aşıklar ayrılıyor mu? Hande Erçel ve Hakan Sabancı kavga mı etti? Taze aşıklar ayrılıyor mu?

capture_20230520125945742

Güzel anne Sinem Kobal son olarak sosyal medya hesabından kızı Leyla'nın 1. yaşını kutlarken anne-kız kombinlerini de takipçileriyle paylaştı. İşte Sinem Kobal ile minik Leyla'nın anne-kız kombini...

Haber Merkezi