Sincan Belediyesi’nin kendilerine sağladığı konak hizmetinden çok memnun olan güngörmüşler, özellikle emeklilik sonrası vakitlerini kaliteli bir şekilde geçirme imkânı buluyor. Dost sohbetleriyle sosyalleşme fırsatı bulan yaşlılar, bir yandan da tecrübelerini paylaşarak eski günleri yad ediyorlar.

2-213

Sabah 8’den akşam 5’e kadar hizmet veren Güngörmüşler Konaklarında sohbetler için oturma salonları yer alırken, aynı zamanda kitap okuyabilecekleri kütüphaneler de bulunuyor. İbadetlerini konak içerisindeki mescitlerde gerçekleştirebilen güngörmüşlere çeşitli ikramlarda bulunuluyor.

1-275 Güngörmüşler Başkan Ercan’a Dua Ediyor

Sincan Belediyesi’nin hizmetlerinden çok memnun olduğunu belirten Güngörmüşler Konağı müdavimlerinden Seyfi Selçuk, “Başkan Murat Ercan’dan Allah razı olsun. Kendimizi evimizde gibi hissettiriyor. Emekli olduktan sonra burada arkadaşlarımızla bir araya gelip, sohbet ediyoruz. Kâh derdimizi paylaşıyoruz, kâh sevincimizi paylaşıyoruz. Bu imkân için Başkanımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

Mamak’ta yeni yol açma çalışmaları devam ediyor Mamak’ta yeni yol açma çalışmaları devam ediyor

4-188 Başkan Ercan da konakları sık sık ziyaret ederek ilçenin güngörmüşleriyle sohbet ediyor, onların hayır dualarını almayı ihmal etmiyor.

3-197

Editör: İrem Akbaş