Sincan Belediyesince hizmete kazandırılan “Sincan Park”, hafta sonu düzenlenen konser ve etkinliklerde 500 bin kişiyi ağırladı.

300 bin metrekarelik alanda görkemli bir törenle kapılarını ziyaretçilere açan Sincan Park, 18-19 Mayıs’ta 500 bin kişiyi misafir etti. Vatandaşlar Sincan Park’ta iki gün boyunca doyasıya eğlenirken, Manga grubunun konseri büyük beğeni topladı.

Sincan Belediyesinde temizlik seferberliği Sincan Belediyesinde temizlik seferberliği

Sincanpark1Akıllı aydınlatma ve sulama sistemleriyle donatılan Sincan Park, çocuklara yönelik devasa oyun parkıyla da dikkatleri üzerine çekti. Şişme oyun parkının kurulduğu alanda çocuklar, palyaçolar, animasyon gösterileri, yarışmalar ve oyunlarla eğlenceli anlar yaşadı. Bando ekibi de gösteri yaparken, çeşitli çizgi film karakterlerini karşısında gören minikler fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Voleybol, basketbol sahaları, yürüyüş yolları ile büyük beğeni toplayan Sincan Park’ta ziyaretçiler için 2 gün boyunca ücretsiz ikramlar sunuldu. Açılan stantlarda mısır, macun ve pamuk şeker dağıtıldı. Vatandaşlar, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a da gerçekleştirdiği eser dolayısıyla teşekkür etti.

Kaynak: İHA