Haber - Harutyun Çerme

Yeni eğitim öğretim yılının ilk ders zili çaldığında öğrencileri yalnız bırakmayan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, her fırsatta okul ziyaretleri yapmayı sürdürüyor. Öğrencilerle bir araya gelen Başkan Ercan onlarla sohbet ederek vakit geçiriyor. Başkan Murat Ercan dağıttığı hediyelerle de gençlerin ve çocukların yüzlerini güldürüyor.

thumbnail_Okul ziyaretleri (3)

Haymana çocuk etkinlik merkezi için başvurular başladı Haymana çocuk etkinlik merkezi için başvurular başladı

2023-2024 yılı eğitim hayatının başlamasından itibaren öğrencilerin destekçisi olan Ercan, çocuklarla keyifli zaman geçirip sohbet etti. Şehit Yakup Çınar Ortaokulu, Mehmet Sündüs İçli İlkokulu, Sincan İnci Anaokulu öğrenci ve öğretmenleriyle bir araya gelen Murat Ercan, anaokulu ziyaretinde okul öncesi eğitime büyük önem verdiğini belirterek, bu doğrultuda proje ve yatırımlarına devam edeceklerini söyledi. Başkan Ercan “Okul öncesi eğitime büyük önem veriyor, ilçemizde bu konudaki yatırımlarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Uzun bir tatil döneminin ardından okullarına dönen öğrencilerimize zihin açıklığı ve başarılar diliyorum. Hem çocuklarımızın hem de bir nesil yetiştiren öğretmenlerimizin her daim yanlarındayız” dedi.  

thumbnail_Okul ziyaretleri (1)

Başkan Murat Ercan, öğrencilerle eğlenceli vakit geçirirken, kırtasiye malzemeleri ve oyuncaklar dağıtarak da çocukları sevindirdi.