Ünlü popçu Serdar Ortaç, dün gece TikTok üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayında, sarhoş bir şekilde siyasi tartışmalara girdikten sonra şaşırtıcı bir şekilde Türk pop müziğinin megastarı Tarkan'a yönelik küfürlü ifadeler kullanarak yayını kapattı. Olay, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Serdar Ortac Gonlunu Eski Survivor Yarismacisi 16837392 8248 M

Ortaç'ın canlı yayını, sanatçının evinde sarhoş bir şekilde arkadaşlarıyla vakit geçirdiği anları içeriyordu. Ancak yayın ilerledikçe Ortaç, bir grup izleyiciyle siyasi konularda tartışmaya girdi. Tartışmanın hızla kızışmasıyla birlikte Ortaç, kendisine yöneltilen eleştirilere sert yanıtlar verdi.

Serdar Ortac Gonlunu Eski Survivor Yarismacisi 16837392 3995 Amp

Siyasi tartışmaların ardından, Ortaç'ın attığı adımlar şoke edici bir boyuta ulaştı. Türk pop müziğinin ikonu Tarkan'a yönelik ağır küfürler içeren ifadelerle saldıran Ortaç, izleyicileri şaşkına çevirdi. Bu olayın ardından Ortaç, canlı yayını aniden sonlandırarak ekran kararmış oldu.

tarkandan 100. yıl marşı

Nuri Alço kalp pili takılmak üzere Ankara’ya sevk edildi Nuri Alço kalp pili takılmak üzere Ankara’ya sevk edildi

Olayın sosyal medyada hızla yayılmasıyla birlikte, Tarkan hayranları ve müzikseverler, Serdar Ortaç'ın bu skandal davranışını sert bir şekilde eleştirdi. Öte yandan, Ortaç'ın olayın ardından herhangi bir açıklama yapmamış olması, merak uyandırdı. İkilinin arasındaki ilişki ve olayın detayları hakkında net bilgiler henüz gelmedi.

tarkan-1

Olay, Türk pop müziği camiasında büyük bir şok etkisi yaratırken, Serdar Ortaç'ın sosyal medya hesapları da eleştiri ve yorumlarla dolup taştı. Konuyla ilgili gelişmelerin takip edilmesi beklenirken, olayın sanat camiasında nasıl bir yankı uyandıracağı merak konusu oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ