Bergen filminin konusu nedir? Bergen filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Bergen filmi hangi kanalda yayınlanacak? Bergen filminin konusu nedir? Bergen filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Bergen filmi hangi kanalda yayınlanacak?

Haber - Atila Göker

Seni Görüyorum orijinal adıyla I See You filmi 2021 yılında çıkan polisiye/gerilim türünde bir filmdir. Seni Görüyorum filminin yönetmenliğini Adam Randall yaparken senaristliğini Devon Graye yapmıştır.

SENİ GÖRÜYORUM FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

I See You, küçük bir çocuğun kaybolmasını araştıran bir dedektifin yaşadıklarını konu ediyor. 10 yaşında bir çocuk olan Justin Whitter, her zaman yaptığı gibi ormanda bisikleti ile gezerken kaybolur. Olayı soruşturmakla görevlendirilen dedektif Greg Harper, Justin’in kaçırılmasının kasabada on beş yıl önce meydana gelen kaçırma olayları ile benzerlik gösterdiğini fark eder. Ancak on beş yıl önceki olayın faili yakalandığı için dedektif onu taklit eden birilerinin olduğunu düşünür. Greg, olayı araştırmaya devam ettikçe, hem kendisini hem de ailesinin rahatsız eden olaylarla karşı karşıya kalır.

SENİ GÖRÜYORUM FİLMİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Helen Hunt-Rolü : Jackie Harper
Jon Tenney-Rolü : Greg Harper
Judah Lewis-Rolü : Connor Harper
Owen Teague-Rolü : Alec
Sam Trammell-Rolü : Todd
Libe Barer-Rolü : Mindy
Gregory Alan Williams-Rolü : Spitzky
Erika Alexander-Rolü : Moriah Davis

Haber Merkezi