Samar Dadgar kimdir? Samar Dadgar kaç yaşında, nereli? Özcan Deniz'in eşi Samar Dadgar anne oldu mu? Samar Dadgar kimdir? Samar Dadgar kaç yaşında, nereli? Özcan Deniz'in eşi Samar Dadgar anne oldu mu?

Sandra Bullock'un sevgilisi Bryan Randall ölüm haberi ardından neden öldü ve Bryan Randall kimdir, kaç yaşında vefat etti soruları gündeme geliyor. Peki, Sandra Bullock'un sevgilisi Bryan Randall neden öldü? Bryan Randall kimdir, kaç yaşında vefat etti? İşte detaylar...

BRYAN RANDALL KİMDİR?

Bryan Randall, 10 Nisan 1966 yılında Portland'da doğdu. Hem fotoğrafcılık hem modellik yapan Randall, 2015 yılında Sandra Bullock ile yeni bir ilişkiye başladı. İkili, Bullock'un oğlu Louis 'nin doğum gününde tanıştı.

Randall'ın ailesi bir açıklama yayınlayarak, "Bryan Randall'ın 3 yıl süren ALS ile mücadelesini kaybettiğini ve huzur içinde yaşamını yitirdiğini söylemekten dolayı çok üzgünüz. Bryan, ALS ile yolculuğunu saklı tutmak istedi" ifadelerini kullandı.

Projeleri ve performansıyla Hollywood'a damga vuran güzel oyuncu Sandra Bullock'un 2015 yılından beri birlikte olduğu 57 yaşındaki sevgilisi Bryan Randall, mücadele ettiği ALS hastalığına yeni düşerek hayatını kaybetti.

Haber Merkezi