Mert Demir’in yeni şarkısı ‘Acı Veriyor’ Mert Demir’in yeni şarkısı ‘Acı Veriyor’

Sandık Kokusu dizisinde Meriç Aral'ın oynadığı Irmak'ın üvey babasıyla yasak aşk yaşayarak annesini terk ettiği sahne izleyicilerin tepkisini çekti. 

Sandik Kokusu Nda Uvey Babayla Yasak Ask Sahnesi 16754321 49 M

Başrollerini Demet Akbağ, Özge Özpirinçci, Metin Akdülger ve Necip Memili'nin oynadığı Sandık Kokusu dizisine Meriç Aral dahil oldu. Dizinin son bölümünde Aral'ın oynadığı Irmak, annesi Filiz'i üvey babasıyla yasak aşk yaşayarak terk ediyor. Dizide sahne izleyicileri çileden çıkardı.

FİLİZ, KIZI VE EŞİNİN YASAK AŞK İHANETİ

Sandik Kokusu Nda Uvey Babayla Yasak Ask Sahnesi 16754321 3701 M

Filiz'in (Demet Akbağ) kızı ve Karsu'nun (Özge Özpirinçci) ablası olan Irmak (Meriç Aral) yıllar sonra annesiyle karşılaşıyor. Yıllar önce yaşadığı büyük travmayı hatırlayan Filiz'in kızıyla neden görüşmediği de ortaya çıkıyor. Filiz ile boşanmak isteyen eşi Adnan, "Ben sevdiğim kadınla gidiyorum" diyor. O anda aşağı inen Irmak, üvey babası Adnan'ın elini tutuyor. El ele tutuşan Adnan ve Irmak evden birlikte ayrılıyor. Kızı ve eşinin yasak aşk ihanetiyle yıkılan Filiz ise gözyaşlarına boğuluyor.

İZLEYİCİLERDEN TEPKİ YAĞDI

Dizideki üvey babayla yasak aşk sahnesi izleyicilerin tepkisini çekti. Kısa sürede gündem olan sahne için RTÜK'e seslenen izleyiciler, "Üvey babayla yasak aşk toplum ahlakını bozuyor" ve "Reyting uğruna yapılmayan kalmadı" yorumları yaptı.

İşte yapılan yorumlardan bazıları...

Sandik Kokusu Nda Uvey Babayla Yasak Ask Sahnesi 16754320 5078 M

Kaynak: Haber Merkezi