İlgi çekici hikayesi, renkli dünyası ve başarılı oyunculukların sinyallerini veren dizi, sosyal medyada ses getirdi. Merkala beklenen dizinin ilk bölümü bu akşam Star tv ekranlarında yer alacak. Diziyi izlemek isteyenler canlı izle linki araştırmaya başladı. İşte Sakla Beni 25. bölüm canlı izleme linki...

1200X627 Sakla Beni 3 Bolum Full Izle Sakla Beni Star Tv Son Bolum 1700123952826

SAKLA BENİ 25. BÖLÜM CANLI İZLE

Sakla Beni 25. bölüm canlı izlemek için tıklayınız.

Saklabeni Dizi833

Naz'ın çocukluğundan beri bekleyip hayalini kurduğu gün gelmiştir. Mete evlenmek üzere yurt dışından dönecektir. İki aileyi de büyük bir telaş sarar. Bir kişi hariç; İncila. İncila, Naz'ın sağ kolu ve adeta yaşamdaki kum torbasıdır. Bu ikili birbirleri olmadan nefes almayı bile bilmeden büyümüştür. İşin kötüsü bu ikili kalplerinde de aynı aşkı büyütmüştür. Naz için sevinmeye çalışsa da, düğün haberi İncila'nın kalbine hançer gibi saplanır. Fakat hayatın bu üçlü için hazırladığı sınav, İncila'nın düşündüğünden de ağırdır.

Esra Erol'da başladı 22 mayıs! Esra Erol'da başladı 22 mayıs!

sakla-beni-niqr_cover

SAKLA BENİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Sakla Beni dizisinde, iki ailenin fertlerinin hazin ve macera dolu hikayesi anlatılacak. Çocuklukları beraber geçen Naz (Asude Kalebek) ve İncila'nın (Cemre Baysel) kıskançlıkla örülen hikayesine, Mete (Uraz Kaygılaroğlu) ile evlendirilmeye hazırlanan Naz'ın ruh haline, 2 farklı ailenin birbirinden hırslı üyelerine dizide yer verilecek.

Kaynak: Haber Merkezi