Uzun süredir sosyal medyada paylaşım yapmayan Reymen geçtiğimiz gün 'Sosyal medya zehirli olmaya devam edecek' diyerek içini dökmüştü. Bir süre daha sosyal medyadan uzak duracağını söyleyen Reymen'den aşk pozu geldi. Reymen, sevgilisi Cansu Kurtaran ile aşkını ilan etti.

reynmen yeni sevgilisi

Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Reynmen, tüm ülkeyi yasa boğan depremin ardından sosyal medyadan bir süre uzak kalmıştı.

Reymen bu konuya dair geçtiğimiz gün "Sosyal medyaya bile girmek istemiyorum. Siyasi atışmalar, deprem bölgesinde devam eden sorunlar, kavgalar, tartışmalar derken hiç keyifli veya zaman ayırmak isteyeceğim bir yer gibi gelmiyor açıkcası. Şu anda ve bir süre daha sanki sosyal medya çok zehirli olmaya devam edecek gibi. Aklımızı korumak istiyorsak biraz buralardan uzak durmak en sağlıklısı olacaktır" dedi.

cansuuuu

Reynmen ardından ise aşk paylaşımı yaptı. Sevgilisi Cansu Kurtaran ile aşkını ilan eden fenomene beğeni yağdı.

Fatih Altaylı kimdir? Gazeteci Fatih Altaylı kaç yaşında ve nereli? Fatih Altaylı kimdir? Gazeteci Fatih Altaylı kaç yaşında ve nereli?

cansuuu

Cansu Kurtaran  kimdir?

Emire Cansu Kurtaran Miss Turkey 2017 finalistlerindendir. 26 yaşındaki Emire Cansu Kurtaran, İngiltere'de bir üniversitede psikoloji alanında eğitim görmektedir. Şarkıcı Reynmen ile bir süredir aşk yaşadığı bilinmektedir. Sosyal medya hesabından @cansukurtaran kullanıcı adıyla 26,9 bin takipçisi bulunmaktadır.

cansuu

Emire Cansu Kurtaran 14 Şubat 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Haber Merkezi