2021 yılında Dubai ziyaretinden sonra büyük bir tekstil atölyesi kuran Rabia Toprak, kısa süre içerisinde miktarı hesaplanamayacak kadar malvarlığına sahip oldu. Bu tarihten sonra gösterişli bir hayat süren Toprak, aldığı arabaları, ofisleri, dükkanları ve evleri sosyal medyada paylaşmaya başladı. Ancak Dilan Polat vakası patlak verince sosyal medyadaki gösterişli videolarını silmeye başladı! Sıfırdan başlayıp 3 yıl içerisinde ultra zengin olayı başaran Toprak, Umre'ye gitti, namaz kılarken fotoğraflar paylaştı ve Dubai'de lüks tatiller yaptı. Ayrıca lüks araçlarıyla olan videolarını da sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmedi.

Rabia Toprak kimdir?

Bir kız çocuğu olan sosyal medya fenomeni Rabia Toprak 1996 Ankara doğumludur. Rabia Toprak'ın eşinin araba alım satım yaparak para kazandığı bilinmektedir. 

Rabia Toprak kaç yaşında, nereli?

1996 yılında Ankara'da doğan Rabia Toprak, 6 yaşında bir kız çocuğu annesidir. Eşi, galericilik yaparak oto alım-satım işiyle uğraşmaktadır. Toprak, eşinin işine olan ilgisi ve kendi sosyal medya fenomenliğiyle birleştirerek ürün tanıtımları yapmaya başladı. Fenomen, başlangıçta ürün satışı yapan sayfalara mesaj atarak ürün talep ediyor, karşılığında sayfasında tanıtım yapıyordu. Şu anda ise popülerliği o kadar büyük ki, mesajlara dönüş yapamayacak bir seviyeye ulaşmış durumda.

Rabia Toprak nasıl kilo verdi?

Son zamanlarda Toprak'ın kilo verdiğini gören takipçileri, bu değişimin ardındaki sırrı merak ediyor. Ortaya çıkan gerçek, Rabia Toprak'ın mide kelepçe balonu uygulaması yaptırdığı yönünde. Sosyal medyadan gelen olumsuz yorumlardan etkilenen fenomen, bu radikal kararı alarak sağlığına kavuştu.