PINAR DENİZ VE KAAN YILDIRIM NE ZAMAN EVLENECEK?

Pınar Deniz ve sevgilisi Kaan Yıldırım, geçen Ağustos ayında İngiltere'ye tatil yapmak için gitmişti. Tatil sırasında Cambridge'de çektirdikleri bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşan Deniz, mutluluktan göz yaşları döktüğü anı sevgilisiyle paylaşmıştı. Pınar Deniz'in duygusal paylaşımına sevgilisi Kaan Yıldırım da kırmızı kalp emojisiyle karşılık vermişti. Bir süre sonra Deniz, parmağında tektaş yüzüğüyle çekilen bir fotoğrafı paylaşarak evlilik teklifi aldığına dair çıkan dedikoduları doğrulamıştı.

Kaan Yildirimin Sevgilisi Pinar Deniz Icin Hazirladigi Surpriz Bozuldu

Geçtiğimiz aylarda 'Öteki' adlı tiyatro oyununun galasında bir araya gelen ünlü çift, fotoğraf çektirirken Pınar Deniz'in kolunda bulunan çantayı diğer koluna geçirmişti. Bu jestiyle dikkat çeken güzel oyuncu, "Aşkımızın arasına hiçbir şey girmesin. Diğer koluma alayım. Aramıza kimse giremez" diyerek duygularını bir kez daha dile getirmişti.

DÜĞÜN TARİHİ NETLEŞTİ Mİ?

Kpk

Müjde Uzman Tükenmişlik Sendromuna yakalandı! Müjde Uzman Tükenmişlik Sendromuna yakalandı!

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'ın bu yıl evlenme kararı aldığı ve düğün hazırlıklarına başladığı bildirildi. Yaz aylarında düğün yapmayı planlayan çift, öncelikle gelinlik ve damatlık seçimi için arayış içine girdi. Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım, birlikte yaşayacakları ev için alışveriş yapmaya başladı. Deniz, çekimlerin ardından düğün ve ev hazırlıkları için zaman ayırıyor. Ayrıca, çiftin ailesi ve arkadaşları da bu süreçte destek oluyor. Çiftin evliliklerine kısa bir süre kalmışken, düğün yerini belirlemek için yakın zamanda adımlar atmaları bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi