Esra Erol'da başladı 24 Nisan! Esra Erol'da başladı 24 Nisan!

Antalya'nın popüler parklarından Kapalı Yol ve Güllük 100. Yıl Parkı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şok edici bir iddiaya sahne oldu. Seyirciler, bu parklarda emekli erkeklerin kandırılıp evlenme vaadi ile paralarının alındığını öne sürdüler.

Programa telefonla bağlanan seyirciler, masum bir şekilde tanışmak ve sosyal çevrelerini genişletmek amacıyla söz konusu parklara gittiklerini belirttiler. Ancak, bir grup dolandırıcının bu parklarda faaliyet gösterdiğini iddia ettiler. Emekli erkekleri kandırıp evlenme vaadiyle yaklaşan dolandırıcılar, mağdurlardan maddi destek talebinde bulunarak ellerindeki paraları alıyorlar.

Müge Anlı'nın programında ortaya çıkan skandal, Antalya'da yaşayan emekli erkekleri endişeye sevk etti. Birçok mağdur, yaşadıkları dolandırıcılık olaylarını anlatarak diğer insanları da uyanık olmaya çağırdı.

Yerel polis yetkilileri, olayla ilgili soruşturma başlattıklarını ve dolandırıcıların kimliklerini tespit etmek için çalışmalara başladıklarını açıkladı. Halkın dikkatli olması ve şüpheli durumları hemen yetkililere bildirmesi istendi.

Antalya'da yükselen dolandırıcılık vakaları, güvenlik önlemlerinin artırılmasını ve vatandaşların bilinçlendirilmesini gündeme getirdi. Parklarda tanışma amacıyla bulunan insanlar, dikkatli olmaları ve şüpheli durumları yetkililere bildirmeleri konusunda uyarıldı.

Kaynak: Haber Merkezi