Parazit orijinal adıyla Gisaengchung filmi 2019 yılında çıkan gerilim türünde bir filmdir. Parazit filminin yönetmenliğini ve senarisliğini Bong Joon Ho yapmıştır.

PARAZİT FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Park Ailesi'yle tanışın: soyla gelen servetin klasik bir tablosu. Diğer yanda ise Kim Ailesi, sokak zekası bakımından zengin ama başka hiçbir zenginliğe sahip değil. Şans veya kader olsun, bu iki ev halkı bir şekilde bir araya gelir ve Kim ailesi altın bir fırsatın varlığını hemen sezer. Kolej çağındaki Ki-woo tarafından manipülasyon konusunda yetiştirilen Kim çocukları, öğretmen ve sanat terapisti görevleriyle kendilerini Park ailesinin arasına çabucak yerleştirir. Kim'ler “vazgeçilmez” lüks hizmetler sunarken, Parklar ise habersizce evlerindeki her şeyi Kim ailesine kaybetmektedir. Ancak kısa sürede bu düzen bir tehditle karşılaşır. Asalak bir misafir Kim ailesinin yeni keşfettikleri konforu tehdit eder hale geldiğinde, vahşi ve zorlayıcı bir üstünlük mücadelesi patlak verir. Bu mücadele Kim ve Park aileleri arasındaki kırılgan ekosistemi yıkmakla tehdit etmektedir...

Ekran Resmi 2023-09-08 13.27.20PARAZİT FİLMİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Song Kang-Ho-Rolü : Ki-taek
Woo-sik Choi-Rolü : Ki-Woo
Park So-Dam-Rolü : Ki-Jung
Chang Hyae Jin-Rolü : Chung-Sook
Sun-kyun Lee-Rolü : Mr. Park
Cho Yeo-jeong-Rolü : Yeon-Kyo
Ji-so Jung-Rolü : Da-Hye
Jung Hyeon-jun-Rolü : Da-Song

Düşler Ülkesi (Dreamlamd) filminin konusu nedir? Düşler Ülkesi (Dreamland) filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Düşler Ülkesi (Dreamlamd) filminin konusu nedir? Düşler Ülkesi (Dreamland) filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Haber Merkezi