Babasının pizzacı dükkanında çalışan ve aynı zamanda aktörlük yapmaya çabalayan Simon’ın karısı Valeria, Zacarías isimli zengin ve nüfuzlu bir adamın karısı Camila’ya kalbinin nakledilebilmesi için kaçırılıp öldürülür. İntikam arayışında olan Simon, kendisini organ kaçakçılığının tehlikeli dünyasının içine sokar. Bu çılgınca arayışı sırasında kader onu öldürülen karısının kalbi sayesinde hayatta kalan kadın konumundaki Camila’ya aşık edecektir.

Simon ve Valeria’nın mutlu bir evlilikleri var. Aile pizzacısında Valeria’nın doğum gününü kutladıkları akşam eve dönerlerken gerçekleşiyor talihsiz olay. Kalbi Camila ile uyumlu olan Valeria’yı bir kaza organizasyonu sonrasında kaçırıyor organ mafyası. Simon, kazanın ardından kendine geldikten sonra bir arayış içerisine giriyor ama bu arayış onu daha da sıkıntılı bir durumun içerisine sokuyor.

Simon karakterine FalcoParotHernán ve Cecilia gibi dizilerden aşina olduğumuz Michel Brown hayat veriyor. Valeria karakterinde Margarita Muñoz‘u izliyoruz.

Simon-Valeria çiftinin genç kızları Samantha karakterini Siempre Bruja dizisinden hatırlanabilecek Valeria Emiliani canlandırıyor. Çiftin ayrıca küçük bir oğulları mevcut.

Camila ve Zacarías, yeni evli bir çift. Camila, düğün gününde bir kalp rahatsızlığı geçiriyor. Sonrasında da organ donörü sırası beklemek istemeyen Zacarías, Camila’nın hayatta kalması için yasa dışı yoldan bir çözüm buluyor.

Zacarías, Latin Amerika’da farklı ülkelerde başkanlık seçimlerinde kazanan adaylar için propaganda/seçim çalışmaları yürütmüş olan ve halihazırda Kolombiya seçimlerine hazırlanan, nüfuz sahibi, zengin bir adam. Camila ise fotoğraf makinesini hiç yanından ayırmayan, işine büyük bir tutku duyan bir fotoğrafçı.

Camila karakterine ¿Quién Mató a Sara? dizisinden anımsanabilecek Ana Lucía Domínguez hayat veriyor. Zacarías karakterinde Sebastian Martínez‘i izliyoruz.

Jacqueline Arenal, Camila’nın annesi Greta karakterini canlandırıyor.

Kadroda ayrıca Julián Cerati (Chichipatos), Moisés ArizmendiDavid PáezMiguel GonzálezMauricio CujarJuan Fernando Sánchez ve Silvia Varón gibi isimler bulunuyor.

Dizi, 14 bölümden oluşmakta. Bölüm süreleri 38-53 dakika arasında değişmekte. Senaryo, Leonardo Padrón tarafından kaleme alınmış. Yönetmenliğini Camilo Vega üstlenmiş. Ahmed Al BakerClara María Ochoa ve Ana Piñeres ise yapımcı kadrosunu oluşturuyorlar.

Ormana Hoşgeldiniz filminin konusu nedir? Ormana Hoşgeldiniz filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Ormana Hoşgeldiniz filminin konusu nedir? Ormana Hoşgeldiniz filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Dizinin ilk bölümünü izledim. Pembe dizi standartlarında değerlendirildiğinde fena başlamadığı söylenebilir. İlerleyen bölümlerin ne kadar tat vereceği, 14 bölümün uzun mu yoksa kısa mı kaçacağı ise bir bilinmez.