Başarılı oyuncu Özgü Namal ile ilişki yaşadığı konuşulan Ferman Bey, merak ediliyor. Arama motorlarında, "Özgü Namal'ın yeni sevgilisi Ferman Bey kimdir? Ferman Bey nereli, kaç yaşında? Ferman Bey ne iş yapıyor, evlenmiş mi" soruları aratılıyor. Peki, Özgü Namal'ın yeni sevgilisi Ferman Bey kimdir? Ferman Bey nereli, kaç yaşında? Ferman Bey ne iş yapıyor, evlenmiş mi? İşte tüm merak edilenler...

ferman bey

FERMAN BEY KİMDİR?

Ferman Bey, turizm ile ilgilenmektedir. İddiya göre, çift Muğla'da tanıştı. Ferman Bey'in özel hayatı hakkında internette detaylı bilgi bulunmamaktadır. 

ozgu-namal-hakkinda-yeni-ask-iddiasi-9752

ÖZGÜ NAMAL KİMDİR?

28 Aralık 1978 tarihinde İstanbul'un Üsküdar ilçesinde dünyaya geldi. Özgü Namal, baba tarafından aslen Makedonya Üsküp göçmeni, anne tarafından Yunanistan Selanik göçmeni. Annesi Akile Namal emekli devlet memuru, babası Kubilay Namal emekli tüccar.

Özgü Namal, Üsküdar Cumhuriyet Lisesi'nden mezun oldu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamladı. Daha sonra Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ve Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldı.

özgü namal

1997 yılında Masal Gerçek Tiyatrosu'nda çocuk oyunlarıyla tiyatro oyunculuğuna başladı. Aynı yıl ilk kez 'Beşibiryerde' televizyon dizisiyle kamera önü oyunculuk deneyimi yaşadı. 1999 yılında 'Kerem' adlı sinema filmiyle ilk kez beyazperde göründü.

2003-2005 yılları arasında 'Kurtlar Vadisi' dizisinde 'Polat Alemdar'ın sevgilisini canlandırdığı 'Elif Eylül' karakteriyle hafızalarda yer edindi.

2005'te rol aldığı 'Kiralık Oyun' adlı tiyatro oyunundaki performansıyla Afife Tiyatro Ödülleri'nde yardımcı rolde 'Yılın En Başarılı Müzikali' ve 'Komedi Kadın Oyuncusu' ödülünü elde etti.

2014-2015 yıllarında 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasında jüri olarak yer aldı.

Son olarak 2014 yılında rol aldığı 'Yalnız Kurt' dizisi ve 'Benimle Var mısın?' sinema filminden sonra herhangi bir projede oynamadı.

ÖZEL YAŞAMI

1978 doğumlu olan Özgü Namal, 2022 yılı itibarıyla 44 yaşında.

2014 yılında reklamcı ve nefes terapisti Ahmet Serdar Oral ile evlendi. Çiftin, 'Nefes' (d.2015) ve 'Elem Su' (d.2017) adlarında iki çocuğu bulunuyor. Serdar Oral, 5 Ekim 2020 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

İskoçlar Çetesi nedir? İskoçlar Çetesi lideri kimdir? İskoçlar Çetesi nedir? İskoçlar Çetesi lideri kimdir?

Özgü Namal 1.64 metre boyunda, 55 kilo ve oğlak burcu.

Sinema ve tiyatro en büyük tutkusuyken, hobi olarak fotoğrafçılıkla ilgileniyor.

Haber Merkezi