Haber - Züleyha Kandöker Yiğit

Dijital medya platformu Netflix nefes kesici yapımlar yayınlamaya devem ediyor. Platformun yeni yapımı, My Demon dizisi izleyiciler ile buluştu. Diziyi izlemeyi düşünen kullanıcılar diziyi araştırmaya başladı. Peki, My Demon dizisinin konusu ne? My Demon dizisi kaç bölüm? My Demon dizisi oyuncularının adı ne? My Demon dizisi hangi ülkede geçiyor? İşte tüm merak edilenler...

my demon 10

MY DEMON KONUSU NE?

Acımasız bir iblis, taş kalpli zengin bir kadınla yaptığı anlaşmanın ardından güçlerini kaybeder. Ancak yitirdiği becerilerinin ve kalbinin anahtarı bu kadında olabilir. Song Kang dizide, Jung Gu Won karakterini canlandırmaktadır. Won,  insanların ruhlarını teminat olarak aldıktan sonra onların hayatını cehenneme çeviren kötü bir karakterdir. Kim Yoo Jung ise dizide, iyi kalpli Do Do Hee karakterini canlandırmaktadır. Güçlerini kaybeden Won'un yolu Hee ile kesişir ve ikilinin arasında beklenmedik şeyler yaşanır. Dizi, Aksiyon, Komedi, Romantik, Fantezi türündedir. 

my demon 9

MY DEMON OYUNCU KADROSU

Song Kang/ Jung Gu Won

Kim Yoo Jung/  Do Do 

my demon 8

Lee Sang Yi / Joo Hyun Hoon
Lee Yoon Ji / Noh Soo An
Kim Hae Sook / Joo Cheon Sook
Jo Hye Joo / Jin Ga Young  
Kim Tae Hoon / Noh Seok Min
Jo Yun Hee / Kim Se Ra
Kang Seung Ho / Noh Do Kyung
Seo Jung Yeon / Sekreter Shin  
Heo Jung Do / Park Bok Gyu
Hong Jin Ki / Lee Han Seong

my demon 7

MY DEMON KAÇ BÖLÜM?

My Demon dizisinin 1. sezonu yayınlanmıştır. Dizi 16 bölümden oluşmaktadır. Dizinin ikinci sezonunun yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmemektedir. 

my demon 6

MY DEMON HANGİ ÜLKEDE GEÇİYOR?

My Demon dizisi Güney Kore'de geçmektedir. 

my demon 5

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 1 Mart başladı! Zuhal Topal'la Yemekteyiz 1 Mart başladı!

Editör: Züleyha Kandöker Yiğit