71 Kırıkkaleliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Sincan Belediyesi Fuar ve Kongre Merkezi’nde iftar yemeği verdi. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok iftarda Kırıkkalelilerle bir araya geldi. Konuşmasında 31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yapan Başkan Ercan, “Ankara’da 5 yıllık fetret dönemi sona ermeli” mesajı verdi.

Ercan Ve Altınok Iftar (2)

Sincan Park'a ziyaretçi akını Sincan Park'a ziyaretçi akını

71 Kırıkkaleliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğine Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, AK Parti Sincan İlçe Başkanı Mustafa Özcan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ercan Ve Altınok Iftar (3)

“Hem Sincan’da Hem Ankara’da Tekrar AK Parti”

İftar öncesi önemli mesajlar veren Başkan Ercan, "Turgut Altınok belediyecilikte duayen birisi. Keçiören'i nereden nereye getirdiğini hepimiz biliyoruz. 31 Mart'ta da artık bu beş yıllık fetret dönemini sona erdirmek, tekrar Başkent’i Cumhur İttifakının rengine boyamaya hazır mıyız? Güçlü bir şekilde hem Sincan'da hem de Ankara'da tekrar AK Parti diyor muyuz? Biz de bu 5 yıllık hizmet maceramızı serüvenimize kaldığımız yerden daha güçlü bir şekilde sürdürmek için sizin desteklerinizin duanızı bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ercan Ve Altınok Iftar (4)

Sözlerine mübarek ramazan ayının hayırlar ve güzellikler getirmesini dileyerek başlayan AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Altınok ise, "Anketlerde Ankara'nın problemlerini kim çözer? sorusuna Altınok çözer çıkıyor. 31 Mart'ta Ankara kazanacak, Kırıkkale kazanacak, sizler kazanacaksınız. Hiçbir mazeret başarının yerini tutamaz. Makamlar mevkiler şikayet makamı ağlama duvarları değil, icra ve hizmet makamıdır. İnşallah yapacağımız eserler ve hizmetlerle kentlerimizi daha güzel, daha yaşanabilir hale getireceğiz." açıklamasında bulundu.

Editör: İrem Akbaş