Başkan Ercan “Mahalle ahalisinin devlet nezdindeki temsilcisi olan kıymetli muhtarlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum” dedi. 

Başkan Ercan Muhtarlarla Buluştu (3)

Seymenlik geleneği Pursaklar’da yaşatılıyor Seymenlik geleneği Pursaklar’da yaşatılıyor

Yerel yönetimde kapı kapı her bir ferdin ve mahalle kültürünün önemini bilen Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, sık sık Mahalle Toplantıları ile vatandaşlarla bir araya geliyor. Aynı zamanda mahallenin dili olan, ortak aklın ve idarenin temsilcisi olan mahalle muhtarlarına da büyük önem veren Başkan Ercan, ilçenin mahalle muhtarları ve aileleriyle buluştu.

Başkan Ercan Muhtarlarla Buluştu (2) Sincan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Özcan ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Nigar Koca’nın da katıldığı Muhtarlar Buluşmasında, muhtarların çalışmaları ve emekleri için teşekkür edildi. Başkan Ercan toplantıda “Mahalle ahalisinin devlet nezdindeki temsilcisi olan kıymetli muhtarlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Başkan Ercan Muhtarlarla Buluştu (1) Yaklaşan yerel seçimlere de vurgu yapan Başkan Ercan, yeni dönemde Sincan için el ele vererek, birlik ve beraberlik içinde ilçeyi ekonomik, sosyal ve kültürel olarak daha da kalkındırmanın sözünü verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ