Travis Kelce kimdir? Travis Kelce kaç yaşında, nereli? Travis Kelce sevgilisi kim? Travis Kelce kimdir? Travis Kelce kaç yaşında, nereli? Travis Kelce sevgilisi kim?

Müge Boz'un eşi kimdir? internette en çok araştırılan sorular arasında yer alıyor. Arama motorlarında, "Müge Boz'un eşi kimdir? Caner Erdeniz kimdir? Caner Erdeniz kaç yaşında, nereli? Caner Erdeniz mesleği nedir?" soruları aratılıyor. Peki, Müge Boz'un eşi kimdir? Caner Erdeniz kimdir? Caner Erdeniz kaç yaşında, nereli? Caner Erdeniz mesleği nedir? İşte tüm merak edilenler...ets-muge-boz-ets-ile-biz-mutlu-bir-aileyiz-reklami-00

Başarılı basketbolcu, 25 Nisan 1987 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Kariyerine 2003 yılında altyapısından yetiştiği Pınar Karşıyaka'da başladı. 2012-2014 yılları arasında forma giydiği TED Kolejliler'de BSL'de 100 maça çıkma şansını yakaladı. Erdeniz, 2014-15 sezonu öncesinde Beşiktaş ile sözleşme imzaladı. Bir yıl sonra eski takımı TED Ankara Kolejliler'e geri döndü. 2016-17 sezonunu Acıbadem Üniversitesi ile TBL'de geçiren oyuncu, geçen sezonu ise BSL'de Eskişehir Basket formasıyla tamamladı. 2019 yılında oyuncu Müge Boz ile evlendi.  Vina isminde bir kız çocuğu bulunmaktadır.

Haber Merkezi