Türkiye'nin izlenme rekorları kıran programı "Müge Anlı ile Tatlı Sert"te bugün yaşananlar adeta bir şok dalgası yarattı. Programda kayıp olan F.T. ve B.D adlı genç kızların aileleri, mücadelelerine bir yenisini ekledi. Ancak bu seferki iddiaların olağanüstü boyutta olduğu ortaya çıktı.

Selahattin, Fiknat ve Gizem göz altına alındı.

TV8 yayın akışı: 23 Haziran 2024 Pazar TV8 yayın akışı: 23 Haziran 2024 Pazar

Müge31051

Müge Anlı Programında İnanılmaz Bir Gerçek Ortaya Çıktı

Selahattin ve Fiknat'ın aradığı iki genç kız olan F.T. ve B.D, Müge Anlı'nın programına katılarak şoke edici bir iddiada bulundu. Genç kızlar, Selahattin'in kendilerine cinsel saldırıda bulunduğunu iddia ederek programda çarpıcı açıklamalarda bulundular.

Müge 3105

Video Kanıtları Müge Anlı'ya Teslim Edildi

F.T. ve B.D, ellerinde bulunan videoları Müge Anlı'ya teslim ederek yaşadıkları olayları anlattılar. İddialara göre, Selahattin kendisine ilaç verilip uyutulduğunu öne sürdü ancak videolarda hareketsiz olduğunu savundu. Ancak Müge Anlı, videoları incelediğini ve Selahattin'in hiç uyumadığını belirterek iddiaları destekledi.

Müge310555

Selahattin Canlı Yayını Terk Etmek İstedi

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Selahattin'in şekerinin yükseldiğini söyleyerek canlı yayını terk etmek istediği öğrenildi. Ancak programda bulunan diğer konuklar ve izleyicilerin ısrarıyla yayına devam edildi.

Müge Anlı 310544

Müge Anlı Savcılığa Şikayette Bulunacağını Açıkladı

Müge Anlı, yaşananları değerlendirdikten sonra programda açıklamalarda bulunarak savcılığa şikayette bulunacağını belirtti. Bu iddiaların detaylı bir şekilde araştırılması ve adaletin sağlanması için gerekli adımların atılacağı ifade edildi.

Müge Anlı'nın programında yaşanan bu şok edici gelişmeler, kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. Olayın tüm detaylarıyla aydınlatılması ve adaletin sağlanması için merakla beklenen gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi