ATV'nin reyting rekortmeni programı Müge Anlı İle Tatlı Sert'te sular durulmuyor. Programın yeni olayı olan Gamze ve Kutay ilişkisi merak ediliyor. Peki Gamze, Kutay tarafından alıkonuldu mu? Kutay ve Gamze arasındaki olay nedir? Gamze evlenmek istiyor mu? İşte detaylar...

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Gamze ve Kutay olayı nedir?

Güzel Günler 18. bölüm fragman yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? Güzel Günler 18. bölüm fragman yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Müge Anlı'nın yeni bölümünde Gamze ve Kutay olayı gündem oldu. Gamze'nin ağabeyi Gamze'nin Kutay tarafından kaçırıldığını iddia etti. İddialar arasında Gamze'nin hava almaya çıkıp erkek arkadaşının yanında bulunduğu yer aldı.

Gamze'nin kendi isteği ile gidip gitmediği merak edilirken, aileler evlenip evlenmeyeceği konusunu tartıştı. Gamze ise evlenmke istemediğini dile getirdi. Programa ilk katıldıkları gün Gamze'nin telefonla canlı yayına bağlanıp, "ben burada iyiyim" demesi kafalarda soru işareti oluşturdu. Gamze, bugün yapılan canlı yayında ise evlenmek istemediğini ailesini özlediğini dile getirdi. 

Tartışmalar sonucunda Gamze kararını açıkladı. Sevgisinin bittiğini ve evlenmek istemediğini dile getirdi.

Haber Merkezi