Haber- Eren Güvendik

Oyuncu Metin Pıhlıs, 100 milyon TL vurgun yaparak Portekiz'e kaçtığı ileri sürülen Çok Güzel Hareketler Bunlar'daki eski rol arkadaşı Kıvanç Talu'nun o dönem kendilerine attığı mesajı ifşa etti.

Fenomenliğin yanı sıra Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'deki tiplemeleriyle tanınan Kıvanç Talu ile eşi Beril Talu'nun yakın çevresini 100 milyon TL dolandırarak Portekiz'e kaçtığı iddia edildi. Talu ile Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'deki eski rol arkadaşının kendilerine ayrılırken "Sizin o fakir muhabbetinizi duymayacağım için çok mutluyum" diyerek mesaj attığını söyledi.

Yol çalışmasından dolayı uçağını kaçıran Emre Kınay İBB'ye ateş püskürdü Yol çalışmasından dolayı uçağını kaçıran Emre Kınay İBB'ye ateş püskürdü

metin-pihlis-vurgun-yapip-kacan-eski-rol-16449594_4310_m

'' SİZİN O FAKİR MUHABBETİNİZİ DUYMAYACAĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM''

ÇGH 2'nin sevilen isimlerinden olan Metin Pıhlıs, programda kısa süre kalan Kıvanç Talu'nun Çok Güzel Hareketler'den ayrılırken tüm oyuncuların yer aldığı gruba yazdığı mesajı ifşa ederek "Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan ayrılırken hepimizin olduğu gruba, 'Sizin o fakir muhabbetinizi duymayacağım için çok mutluyum' deyip çıkmıştı. Dolandırılamayacak kadar fakir olmamız onu sinirlendirmiş" ifadelerini kullandı.

_On1R2kw_400x400

metin-1