Başarılı oyuncu Merve Dizdar dün akşam sevgilisi Cihan Ayger ile Zaferin Rengi filminin galasında ilk kez görüntülendi. Bu gelişme sonrası vatandaşlar Merve Dizdar'ın özel hayatını araştırmaya başladı. Arama motorlarında, '' Merve Dizdar'ın sevgilisi Cihan Ayger kimdir? Cihan Ayger kaç yaşında, nereli? Cihan Ayger ne iş yapıyor? Cihan Ayger'in eski eşi kimdir'' soruları aratılıyor. Peki, Merve Dizdar'ın sevgilisi Cihan Ayger kimdir? Cihan Ayger kaç yaşında, nereli? Cihan Ayger ne iş yapıyor? Cihan Ayger'in eski eşi kimdir? İşte tüm merak edilenler...

Cihan Ayger Merve Dizdar 2

CİHAN AYGER KİMDİR?

Cihan Ayger, 2010 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya bölümünden mezun oldu. Eğitim süreci ardından metal üzerine bir şirkette 3 yıl satış uzmanı olarak çalıştı. 2013 yılında farklı bir şirkette satış ve teknik servis uzmanı olarak görev aldı.

Cihan Ayger Merve Dizdar 1

Cihan Ayger, genel endüstri ve bayii sorumluluğunu da yürüttü. 2017 yılında ise endüstriyel mineraller üreten bir firmada, alüminyum kaplama ürün müdürü oldu. Şu anda bir şirketin İş Geliştirme Müdürü olarak görev alıyor.

Cihan Ayger Merve Dizdar 3

Cihan Ayger 2020 yılında Elif Boyner’le nikah masasına oturdu ancak evlilikleri 1 yılın ardından sonlandı.

Emir Yeşil kimdir? Emir Yeşil ölüm sebebi ne? Emir Yeşil kimdir? Emir Yeşil ölüm sebebi ne?

Cihan Ayger Eski Eşi

Kaynak: Haber Merkezi