Sanat dünyasının evlilikleri ile örnek gösterdiği ünlü çiftMehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, 1996'da evlendi. Gözlerden uzak bir şekilde hayatlarını süren ünlü çiftin aralarının bozuk olduğu ve bu yüzden 27 yıllık evliliklerini bitiriceklerine dair iddialar ortaya atılmıştı. Öne sürülen iddiaların ardından açıklama yapan Onan, sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yaptı. Onan yapmış olduğu bu paylaşımda ise boşanma iddialarını doğrulayarak takipçilerine üzücü haberi verdi. 

Nurgül Yeşilçay’dan olay pozlar! Görenlerin dudakları uçukladı! Nurgül Yeşilçay’dan olay pozlar! Görenlerin dudakları uçukladı!

MEHMET ASLANTUĞ İLE ARZUM ONAN 29 MAYIS'TA BOŞANIYOR

Mehmet Aslantuğ ile 29 MAyıs'ta boşanacağını açıklayan Arzum Onan yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil 'psikolojik şiddet, her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu türden iftiralara malzeme olmayı asla hak etmez" dedim. Boşanma sürecini de; başta oğlumuz, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz için ilave duygusal yüklere dönüştürmemek adına böyle tarif ettim. Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik. 29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu yalan iddialar alenen kötü niyet barındırmakta, amaçlı yapılmaktadır. Daha önce de paylaştığım üzere; zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; birbirimize olan sevgimizi, saygımızı, ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecek! Sevgiyle, sükunetle."

Haber Merkezi