TRT 1'nin yeni dizisi Mehmed Fetihler Sultanı Senaryosunu Ozan Bodur, Fatih Güler, Cihan Bozkaya ve Enes Şengönül'ün kaleme aldığı Mehmed Fetihler Sultanı dizisi yayın hayatına başladı. Dizinin kadrosunda Serkan Çayoğlu, Selim Bayraktar, Tuba Ünsal, Kenan Çoban gibi isimler yer alıyor. Mehmed Fetihler Sultanı konusu ve oyuncu kadrosu dizi severler tarafından araştırılıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yapım, İstanbul'un fethiyle müjdelenen büyük Türk hükümdarı Sultan Mehmed Han'ın hayatını ele alıyor.  Mehmed Fetihler Sultanı dizisi yurttaşlar tarafından araştırılıyor. 

İzleyiciler Mehmed Fetihler Sultanı 7. bölüm 2.fragmanı araştırılıyor.

Peki, Mehmed Fetihler Sultanı 7. bölüm 2.fragmanı yayınlandı mı?, Mehmed Fetihler Sultanı 7. bölüm 2. fragmanı izle!

Mehmed Fetihler Sultanı (3)Mehmed Fetihler Sultanı 7. bölüm 2.fragmanı izle

Gelinim Mutfakta 25 Nisan birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? Gelinim Mutfakta 25 Nisan birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı?

Fikret Kuşkan Notarsa

Mehmed Fetihler Sultanı  izle

Mehmed Fetihler Sultanı son bölümü izlemek için tıklayınız.

Mehmed Fetihler Sultanı (2)

Mehmed Fetihler Sultanı canlı izle!

Mehmed Fetihler Sultanı  canlı izlemek için tıklayınız.

Mehmed Fetihler Sultanı (1)

MEHMED FETİHLER SULTANI DİZİSİNİN KONUSU NE?

Osmanlı tarihinin en önemli hükümdarlarından Fatih Sultan Mehmed’in hayatına ışık tutacak olan projede Fatih’in yaşamına paralel giden bir hikâye ile İslam dünyasının önemli isimlerinden Eyüp el Ensari’nin de hayatının önemli aşamaları işlenecek.

Mehmed Fetihler Sultanı Ne Zaman

MEHMED FETİHLER SULTANI DİZİSİNİN OYUNCULARI KİM?

Mehmed Fetihler Sultanı dizisinin oyuncu kadrosunda; Serkan Çayaoğlu, Selim Bayraktar, Fikret Kuşkan, Tuba Ünsal, Sinan Albayrak, Kenan Çoban ve Bülent Alkış'ın yer aldığı belirtiliyor.

Mehmed Fetihler Sultanı Oyuncuları

Kaynak: Haber Merkezi