TRT 1'nin yeni dizisi Mehmed Fetihler Sultanı Senaryosunu Ozan Bodur, Fatih Güler, Cihan Bozkaya ve Enes Şengönül'ün kaleme aldığı Mehmed Fetihler Sultanı dizisi yayın hayatına başladı. Dizinin kadrosunda Serkan Çayoğlu, Selim Bayraktar, Tuba Ünsal, Kenan Çoban gibi isimler yer alıyor. Mehmed Fetihler Sultanı konusu ve oyuncu kadrosu dizi severler tarafından araştırılıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yapım, İstanbul'un fethiyle müjdelenen büyük Türk hükümdarı Sultan Mehmed Han'ın hayatını ele alıyor. Mehmed Fetihler Sultanı dizisi yurttaşlar tarafından araştırılıyor. İzleyiciler Mehmed Fetihler Sultanı 12. bölüm 2. fragmanı araştırılıyor. Peki, Mehmed Fetihler Sultanı 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı?, Mehmed Fetihler Sultanı 12. bölüm 2.fragmanı izle!

Mehmed Fetihler Sultanı 11. Bölüm Fragman

MEHMED FETİHLER SULTANI 12. BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Mehmed Fetihler Sultanı 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Mehmed Fetihler Sultanı (2)

MEHMED FETİHLER SULTANI 12 .BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLE

Mehmed Fetihler Sultanı 12. bölüm 2. fragmanı izlemek için tıklayınız.

MEHMED FETİHLER SULTANI DİZİSİNİN KONUSU NE?

Osmanlı tarihinin en önemli hükümdarlarından Fatih Sultan Mehmed’in hayatına ışık tutacak olan projede Fatih’in yaşamına paralel giden bir hikâye ile İslam dünyasının önemli isimlerinden Eyüp el Ensari’nin de hayatının önemli aşamaları işlenecek.

Reyting sonuçları açıklandı mı? 12 Haziran reyting sonuçları! Reyting sonuçları açıklandı mı? 12 Haziran reyting sonuçları!

Mehmed Fetihler Sultanı Dizi Bölüm

MEHMED FETİHLER SULTANI DİZİSİNİN OYUNCULARI KİM?

Mehmed Fetihler Sultanı dizisinin oyuncu kadrosunda; Serkan Çayaoğlu, Selim Bayraktar, Fikret Kuşkan, Tuba Ünsa

Muhabir: Eren Güvendik