Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği MasterChef All Star dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Gecede Azize, Alican, Sergen, Ayaz, Esra, Sefa ve Rıfat arasında kıyasıya mücadele yaşandı. İki aşamalı eleme oyununda başarısız olan Rıfat, elendi.

SON İKİYE AYAZ VE RIFAT KALDI

Elemeye kalan yarışmacılar, ilk etapta yassı şeftali kullanarak yaratıcı ve lezzetli yemekler yapmaya çalıştı. Tadımların sonunda başarılı olan Azize, Sergen, ve Esra ilk etabı başarılı şekilde tamamladı. Yarışmanın ikinci etabına kalan Alican, Ayaz, Sefa ve Rıfat Somer Şef'in Lahm-ı Kiraz tabağını yapmaya çalıştı. İkinci etapta şef tabağını başarılı yapan Alican ve Sefa ilk çıkan isimler oldular. Son ikiye kalan yarışmacılar Ayaz ve Rıfat oldu.

VEDA EDEN İSİM: RIFAT

masterchef-all-star-da-yarismaya-veda-eden-isim-16247395_7855_m

Gecenin en başarısız tabağını yapan Rıfat, MasterChef All Star'a veda eden 6. yarışmacı oldu. Gözyaşlarına hakim olamayan Rıfat, "MasterChef herkes gibi benim de hayatıma dokundu. Şu an hüzünlü olabilirim ama buradan çok mutlu ayrılıyorum. Sadece beni seven insanları hayal kırıklığına uğrattığım için üzülüyorum. Ailemin benimle gurur duyduğunu biliyorum" dedi.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 2. sezon 6. bölüm fragman yayınlandı mı? Kısmetse Olur 6. bölüm fragman izle! Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 2. sezon 6. bölüm fragman yayınlandı mı? Kısmetse Olur 6. bölüm fragman izle!

Haber Merkezi