Vergi affı son başvuru tarihi ne zaman? Başvurular nereden alınacak? Vergi affı son başvuru tarihi ne zaman? Başvurular nereden alınacak?

Kahramanmaraş merkezli depremlerde etkilenen 11 ilde biri olan Malatya’da yaraların sarılmasına devam ediliyor. Bu çerçevede Malatya’da kent merkezi ile kırsal bölgelerde kurulumu tamamlanan konteyner çarşılar hizmet vermeye başladı.

"SIKINTILI GÜNLER GERİDE KALDI"
Depremlerde işyeri hasar aldığı için bir süre faaliyet gösteremediklerini aktaran kuaför Mahmut Çiğitçi konteyner çarşı ile birlikte hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek,” 6 Şubat depremlerinden dükkanlarımızdan hasar oluştuğundan dolayı bir süre hizmet veremedik. Çok şükür Valimiz, kaymakamız, belediye başkanımız ve esnaf odası başkanımızın destekleriyle konteyner çarşımızda hizmet vermeye başladık. Sıkıntılı günlerimiz geride kaldı bundan sonraki günlerimiz aydınlık olacak inşallah emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi

"ÇARESİZ BİR ŞEKİLDE BEKLERKEN DEVLETİMİZ KONTEYNER ÇARŞIYI KURDU"
Çarşıda faaliyet gösteren bir başka esnaf Mehmet Kocabaş ise ” Konfeksiyon mağazası işletiyordum depremle işyerimiz ağır hasar aldı ve boşaltmak durumunda kaldık. Çaresiz bir şekilde nasıl olacak diye beklerken Allah devletimizden razı olsun konteyner çarşımızı kurdu. Konteynerimize yerleştik tam düzenimizi kuramadık ama önümüzde ki günlerde daha aktif bir şekilde faaliyete başlayacağız inşallah. Bizler halimizden memnunuz rabbim devletimiz ve milletimizden razı olsun bize böyle bir imkan sundukları için. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
İHA