LOKİ DİZİSİ 2. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Loki dizisinin toplamda altı bölümden oluşacak olan 2. sezonu 6 Ekim'de prömiyer yapacak ve her hafta gelen bölümlerle Kasım ortasına kadar devam edecek.

 LOKİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Loki dizisi, Marvel Sinematik Evreni’nde (MCU) geçen bir süper kahraman dizisidir. Dizi, Thor’un kardeşi Loki’nin maceralarını anlatır. Loki, zaman taşıyıcısı gibi davrandığından dolayı düzeni bozar ve Time Variance Authority (Zaman Değişkenliği Yetkilileri) tarafından yakalanır. Daha sonra, Zaman Taşıyıcısı olarak çalışması ve kaçak zaman değişkenlerini yakalaması için görevlendirilir.

loki2

İsimlerin Şarkısı filminin konusu nedir? İsimlerin Şarkısı filminin oyuncu kadrosunda kimler var? İsimlerin Şarkısı filminin konusu nedir? İsimlerin Şarkısı filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Dizi, Zaman Değişkenliği Yetkilileri’nin görevleri, işleyişleri ve kuralları hakkında ayrıntılı bir bilgi sunar. Loki, başka bir zaman çizgisindeki alternatif versiyonları ve zamanla oynamaya çalışan diğer karakterleri avlayarak, Zaman Değişkenliği Yetkilileri ile birlikte çalışır. Ancak, daha sonra Loki, Zaman Değişkenliği Yetkilileri’nin amacını sorgulamaya başlar ve gerçek niyetleri hakkında şüphe duyar.

Dizi, Loki’nin zaman içindeki farklı dönemlere yolculuk etmesine izin vererek, farklı zaman dilimlerinde ve farklı evrenlerde farklı maceralar yaşamasını sağlar. Dizi, ayrıca MCU’nun daha önceki filmlerinde yer alan karakterler ve olaylarla da bağlantılıdır.

LOKİ DİZİZİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Tom Hiddleston- Loki

Sophia Di Martino- Sylvie

Owen Wilson- Mobius M. Mobious

Jonathan Majors- Fatih Kang

Tara Strong- Miss Minutes

 Haber Merkezi