Galatasaray'da orta saha transferi için çalışmalar sürüyor. Sarı-Kırmızılılar, bu bölge için ilk olarak PSG'den Leandro Paredes'in ismini gündeme getirmişti. Paredes'in uzunca bir süre Galatasaray'ı bekletmesi sonrası ise transfer ihtimali düşüş göstermişti.

PSG'den Mauro Icardi'yi kadrosuna katan Galatasaray, bir başka Arjantinli Leandro Paredes için de görüşmelerde bulundu. Sarı-Kırmızılılar, Fransız ekibiyle Arjantinli orta sahanın bonservisi konusunda 6 milyon Euro'luk bir anlaşma sağlamıştı.

12 Bingölspor - 23 Elazığspor maçı canlı izle! 12 Bingölspor - 23 Elazığspor maçı izle! A spor canlı izle! 12 Bingölspor - 23 Elazığspor maçı canlı izle! 12 Bingölspor - 23 Elazığspor maçı izle! A spor canlı izle!

Ekran Resmi 2023-08-05 21.18.03

Leandro Paredes için kulübüyle anlaşan Galatasaray, oyuncuya da en cazip teklifi yapan kulüp olmuştu. Fransız basınında da yer bulan haberlere göre Lazio'nun da istediği yıldız oyuncu, maddi anlamda en cazip teklifi Galatasaray'dan almıştı.

Ekran Resmi 2023-08-05 21.17.44

PSG'nin yeni sezon kadrosunda düşünülmeyen Leandro Paredes, kendisine gelen tekliflere olumlu veya olumsuz geri dönüş yapmazken beklediği teklif, İngiltere'den gelmek üzere olabilir. PSG'nin eski teknik direktörü Mauricio Pochettino, vatandaşını Chelsea kadrosuna katabilir.

Haber Merkezi