Esra Erol'da son bölüm 13 Haziran yayınlandı! Esra Erol'da son bölüm 13 Haziran yayınlandı!

Uşak'ta yaşanan gizemli kaybolma vakası, Müge Anlı ile Tatlı Sert programının gündemine bomba gibi düştü. 18 yaşındaki Lamia'nın annesi Naile, kızının kaybolduğunu belirterek programda yardım istemişti. Ancak ortaya çıkan yeni gelişmeler, olayı daha da karmaşık bir hale getirdi.

Lamia Müge11

Naile, kızının 37 yaşındaki Murat adlı bir kişi tarafından kandırıldığını iddia etmişti. Ancak programın ilerleyen bölümlerinde yaşanan şok bir gelişme, herkesi derinden sarsacak türden oldu. Murat'ın annesi, canlı yayına telefonla bağlanarak 1 Haziran günü için nikah tarihi aldıklarını açıkladı. Bu açıklama, stüdyoda büyük bir şaşkınlık yarattı ve atmosferi buz kesti.

Müge 18 Yaş2

Lamia'nın tehdit edildiği düşüncesi ortaya atıldı ve Murat ile ailesinin birçok suça karıştığı iddiaları da gündeme geldi. Programın sunucusu Müge Anlı, Lamia'ya karşılaşacağı zorlukları anlatarak bu yolu seçerse kararlı olması gerektiğini belirtmişti. Ancak Murat'ın annesinin nikah tarihi talebi, işin daha da içinden çıkılmaz bir hale geldiğini gösterdi.Müge Anlı Lamia1

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, Lamia'nın kaybolma hikayesiyle ilgili detayları aydınlatmak için çalışmalarını sürdürüyor. Ancak yaşanan bu şok gelişme, izleyicileri de şaşırtmaya devam ediyor. Konuyla ilgili detaylar, ilerleyen bölümlerde netlik kazanacak gibi görünüyor.

Kaynak: Haber Merkezi