Beyaz Gökyüzü filminin konusu nedir? Beyaz Gökyüzü filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Beyaz Gökyüzü filminin konusu nedir? Beyaz Gökyüzü filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

KÖTÜ ADAMIN 10 GÜNÜ KONUSU NE?
Sadık adında bir adam üzerinden, gerçekten iyi bir insan olmanın anlamı sorgulanıyor. Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasında adalet arayan bir adamdır. Ancak bu süreçte o, iyilik ve kötülük arasındaki çizginin bulanıklaştığını fark eder.
Hayatta sahip olduğu her şeyi kaybettikten sonra artık kötü bir adam olmaya karar veren Sadık, bir köşkte işlenen tuhaf cinayeti çözmeye çalışır.

kötü adamın 10 günüü
KÖTÜ ADAMIN 10 GÜNÜ NE ZAMAN ÇIKACAK?
Netflix, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yaptığı paylaşım ile Kötü Adamın 10 Günü filminin yayınlanma tarihini duyurdu. 'Sadık yok, ona artık Adil diyeceksiniz.' notuyla paylaşılan tanıtımda filmin 18 Ağustos'ta yayınlanacağı bilgisi yer aldı.
Yönetmenliğini Uluç Bayraktar üstlendiği filmin, senaryosunu Mehmet Eroğlu ve Derya Serim kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda:
Nejat İşler, Şenay Gürler, Hazal Subaşı, Hazal Filiz Küçükköse, İlayda Alişan, İlayda Akdoğan, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik, Erdal Yıldız, Mahir Günşiray, Nur Sürer, Esra Ronabar ve Bora Akkaş gibi isimler yer alıyor.

kötü adamın 10 günüüü
Haber Merkezi