Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında son soruya ulaşan Ayda Ayten, 6 Şubat Kahramanmaraş'ta meydana gelen depreme İskenderun'da yakalanmıştı. Ayten, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yaşadıklarını anlattı. Bir takipçisinin sorduğu soruyu yanıtlayan Ayten, "Hayatımın en zorlayıcı senesi. Bazen krizler geçiriyorum" dedi. 

BAZEN KRİZLER GEÇİRİYORUM

Hazal Kaya kızının yüzünü gösterdi! Ünlü oyuncu aile pozu verdi Hazal Kaya kızının yüzünü gösterdi! Ünlü oyuncu aile pozu verdi

Yıllar önce katıldığı Kim Milyoner Olmak İster programıyla adından söz ettiren Arda Ayten soruların hepsini yanıtlayarak 1 milyon TL'lik büyük ödülü kazanmıştı. Kahramanmaraş'ta Tıp okuyan Ayten, 6 Şubat'taki depreme evinde yakalandı. Ayten yaşdıklarını şu ifadelerle anlattı:

"Hayatımın şu ana değin en zorlayıcı senesini yaşadım diyebilirim gönül rahatlığıyla. Psikolojik dipleri fazlasıyla keşfettim. Bazı sonsuz dehlizlerin suyundan yudumladım. İyi olduğumu söyleyemem. Ne var ki kötü de sayılmam. Depremzedeyim, hayatı alaya alarak gülümsemeye çalışıyorum. Bazen krizler geçiriyorum. Bazen de kendimden geçiyorum."

Haber Merkezi