Tüm mahallelerde devam eden ilaçlama çalışmaları geceleri ise vatandaşın yoğun olarak kullandığı park, bahçe ve mesire alanlarında yapılıyor. Yaz aylarının gelmesiyle sinek ve haşerelerin çoğalma riskine karşı ilaçlama çalışmalarına hız veren ekipler, sağlıklı ve temiz bir çevrede vatandaşların yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.

Keçiören Belediyesi Ilaçlama (2)

51 MAHALLE DE ÇALIŞMA YAPILIYOR

Keçiören Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince ilaçlama çalışmaları vatandaşın sağlığı gözetilerek park, bahçe ve mesire alanlarında geceleri yapılıyor. 51 mahallenin tamamında çalışma yürüttüklerini kaydeden Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan, “Ekiplerimiz ilaçlama çalışmalarını tüm mahallelerimizde gece gündüz düzenli olarak gerçekleştiriyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Kurban bağışlarını almaya devam ediyor Ankara Büyükşehir Belediyesi, Kurban bağışlarını almaya devam ediyor

Keçiören Belediyesi Ilaçlama (1)

Böylece vatandaşlarımız evlerinde, parklarda ve sokaklarda rahat bir yaz mevsimi geçirecek. Sağlıklı, temiz ve konforlu bir Keçiören için ilaçlama mesaimiz hız kesmeden devam edecek” dedi.

Keçiören Belediyesi Ilaçlama (4)

Kaynak: Haber Merkezi