Kanal 7 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Kan Çiçekleri dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Nalan Örgüt, Erol Yavan ve Yılmaz Ulutaş'ın yer aldığı Kan Çiçekleri dizisi izleyicileri büyülüyor. Kan Çiçekleri 329. bölüm izleyiciler tarafından araştırılıyor. İşte Kan Çiçekleri 329. bölüm izle! Kan Çiçekleri 329. bölüm tek parça izle! Kan Çiçekleri 329. bölüm FULL İZLE!

kan çiçekleri son bölüm

KAN ÇİÇEKLERİ 329. BÖLÜM

Hep Yek 4: Bela Okuma Altan filmi hangi kanalda yayınlanacak? Hep Yek 4: Bela Okuma Altan filmi hangi kanalda yayınlanacak?

KAN ÇİÇEKLERİ DİZİSİ KONUSU

Dilan ve Baran'ın, kan davası yüzünden yaptıkları zorunlu evlilik, zaman içinde gerçek bir aşka dönüşmüştür. Kağıt üzerindeki evliliklerini gerçek bir düğünle taçlandırdıkları o kara günde konağa yapılan acımasız saldırı, Baran ve Dilan'ı yeniden birbirinden ayırır. Dilan, üç aydır kayıptır. Öfkeden deliye dönen Baran, karısını bulmak için bütün aşireti ayağa kaldırır. Adamlarını dört bir yana salan Baran Ağa, sevdiği kadını alan her kimse bulmaya ve bedelini ödetmeye ant içer. Ancak bu kez, karşısında çok güçlü ve beklenmedik bir düşman vardır.

Kaynak: Haber Merkezi