Haber - Mustafa Atar

İntikamın Bedeli filmi 2011 yılında çıkan gerilim /aksiyon türünde bir filmdir. İntikamın Bedeli filminin yönetmenliğini Roger Donaldson yaparken, senaristliğini Robert Tannen ve Yuri Zeltser birlikte üstlenmiştir. Peki, İntikamın Bedeli filminin konusu nedir? İntikamın Bedeli filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

İNTİKAMIN BEDELİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Will Gerard (Nicolas Cage) kendini gerçekleştirmiş bir Amerikan rüyası gibidir. Mesleğini çok seven Will okulunda oldukça başarılı bir İngilizce öğretmenidir. Mutlu bir evlilik süürdürdüğü güzel eşi Laura (January Jones) ise saygın bir müzisyendir. Yaşamları konserler, mangal partileri hatta satranç turnuvalarıyla geçmektedir. Fakat bu mutluluk tablosu bir gece yaşadıkları korkunç bir olay sonrası yerle bir olur.

Obliterated dizisi hangi ülkede geçiyor? Obliterated dizisi hangi ülkede geçiyor?

Laura prova çıkışı cinsel saldırıya uğrar ve çok ağır yaralanır. Hastane içinde eşi için koştururken Will’in yanına hoş görünümlü bir adam (Guy Pearce) yaklaşır. Adam sistem olağan işleyişini ve mahkemelerde yıpranmak yerine kendi adaletini sağlaması için Will'e yardım edebileceğini söyler. Çok kısa sürede karar veren Will teklifi kabul eder ve kendisini yasa dışı yollarla düzeni sağlamaya çalışan bir yeraltı örgütünün içinde buluverir...

İNTİKAMIN BEDELİ FİLMİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Nicolas Cage-Rolü : Will Gerard
Guy Pearce-Rolü : Simon
January Jones-Rolü : Laura Gerard
Harold Perrineau-Rolü : Jimmy
Jennifer Carpenter-Rolü : Judy
Xander Berkeley-Rolü : Lieutenant Durgan
IronE Singleton-Rolü : Scar
David Jensen-Rolü : Gas Attendant