Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu üstlendiği İnci Taneleri dizisi, insanları birbirine bağlayan pamuk ipliği üzerine bir hikayeyi seyirciyle buluşturdu. Dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi güçlü isimler yer alıyor. İnci Taneleri dizisi yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00'de izleyici karşısına çıkacak. İşte, İnci Taneleri izle! İnci Taneleri 12. bölümü izle! İnci Taneleri son bölüm izle...

İnci Taneleri Fragman Yayınlandı Mı

İNCİ TANELERİ 12. BÖLÜM CANLI İZLE

İnci Taneleri dizisini canlı izlemek için tıklayınız.

İnci Taneleri Yeni Bölüm Ne Zaman

Hayata karşı bir kez daha yenilmiş hisseden Dilber, Azem'le yaşadığı ayrılığın acısıyla mücadele etmektedir. Azem, Nehir'i de bulmak için araştırmalarını sürdürmeye devam ediyordur. Piraye, Azem'in Dilber'le olan ilişkisini ve oteldeki yaşantısını öğrenince ikili için yüzleşme zamanı gelir. Azem, en azından aralarındaki bu tuhaf iletişimsizliğin bitmesi için Piraye'ye doğru bir adım atar. Azem'in telefonuna gelen gizemli mesaj ise herkesin kafasını karıştıracaktır.

İnci Taneleri Kubilay Aka Cihan

İNCİ TANELERİ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yılmaz Erdoğan, senaryosunu yazdığı dizide yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ isimli karaktere hayat verecek. İki yıl boyunca özverili bir hazırlık sonucu ortaya çıkan İnci Taneleri, hapisten çıkan Azem Yücedağ'ın kaybettiklerini bulmaya çalışma öyküsü etkili bir dille ele alınacak.

Survivor Ekstra başladı 20 Mayıs! Survivor Ekstra başladı 20 Mayıs!

Yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ, kaybettiklerini bulabilecek mi? Acılarla dolu geçmişi, taşıdığı büyük bir sır ve sırtında hayatın yüküyle umudun peşinden koşan Azem, kolyesinden kopmuş, dağılmış inci tanelerini tekrar toplayabilecek mi?

İnci Taneleri Dilber Görsel

İNCİ TANELERİ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

İnci Taneleri ile yıllar sonra ekrana geri dönen Yılmaz Erdoğan, dizinin senaryosunu üstlenirken; aynı zamanda dizide yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücel isimli karaktere hayat verecek. BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda; Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi güçlü isimler yer alıyor. İnci Taneleri dizisinin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

Kaynak: Haber Merkezi