Yıldız futbolcu Mauro Icardi, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla büyük bir sürprize imza attı. İcardi'nin yanlışlıkla hikayesinde, eşi Wanda Nara'nın başka bir erkekle samimi anlarını içeren bir fotoğrafını paylaşması, sosyal medyayı karıştırdı.

Wanda Nara (1)

Selektörle radar uyarısı yaparken ceza yiyen sürücüler için Bakan'dan açıklama geldi! Selektörle radar uyarısı yaparken ceza yiyen sürücüler için Bakan'dan açıklama geldi!

Ancak paylaşımın hemen silinmesine rağmen, ekran görüntüleri hızla yayılarak geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından görüldü.

Wanda Nara (1)-1

Bu olayın ardından internet kullanıcıları, Wanda Nara'nın yanındaki erkeğin kim olduğunu merakla araştırmaya başladı. Yapılan yorumlara göre, Nara'nın yanındaki erkeğin, Wanda Nara'nın ilk evliliğinden olan ve Arjantinli futbolcu Maxi Lopez ile olan birlikteliğinden doğma üç oğlundan biri olduğu iddia ediliyor.

Wandarada

Sosyal medyanın gündemine oturan bu sürpriz gelişme, futbol camiası ve hayranlarını şaşırtırken, Wanda Nara'nın bu konudaki açıklamaları büyük bir merakla bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ