Survivor'un unutulmaz isimlerinden biri olan Hikmet Tuğsuz, hayranlarını heyecanlandıran bir Instagram paylaşımıyla Survivor All Star 2024'e olan ilgisini gösterdi. Özellikle Yunus Emre'ye gönderme yapan Hikmet, yaptığı spor fotoğrafıyla Survivor'a geri dönmeye hazırlandığını ima etti.

Hikmet

Hikmet Tuğsuz, Instagram hesabından paylaştığı spor yapan bir fotoğrafın altına, "Son 7, geliyor gelmekte olan, sarı papatya bekle beni" notunu düştü. Bu not, Survivor All Star 2024'e katılma ihtimalini güçlü bir şekilde ortaya koyarken, özellikle Yunus Emre'ye yapılan gönderme, programın hayranlarını merak içinde bıraktı.

Hikmet Tuğsuz Z-2

Survivor takipçileri ve Hikmet'in hayranları, Tuğsuz'un bu gizemli paylaşımını hemen değerlendirdi. Yapılan yorumlarda, Hikmet Tuğsuz'un Survivor All Star 2024'e katılacağına dair heyecan dolu beklentiler dile getirildi. Fotoğrafın altında, "Bu işte bir iş var!", "Hikmet geri dönüyor mu?" gibi yorumlar yer aldı.

Hikmet Tuğsuz Z

Hikmet Tuğsuz'un Survivor All Star 2024'e katılıp katılmayacağı sorusu, şu an için net bir yanıt bulmasa da, paylaştığı fotoğraf ve gizemli not, hayranlarını adeta spekülasyonlara sürükledi. Survivor All Star 2024'ün merakla beklenen yarışmacı kadrosuyla ilgili heyecan, Hikmet Tuğsuz'un bu gizemli paylaşımıyla daha da arttı. Gözler, Hikmet Tuğsuz'un Survivor macerasına olan potansiyel dönüşüne çevrildi.

Reytinglerde kim birinci oldu? 29 Şubat reyting sonuçları! Reytinglerde kim birinci oldu? 29 Şubat reyting sonuçları!

Hikmet Tuğsuz Z-1

Kaynak: HABER MERKEZİ