Kirli Sepeti dizisine bir transfer daha! Yakışıklı oyuncu Onur Bay dahil oldu Kirli Sepeti dizisine bir transfer daha! Yakışıklı oyuncu Onur Bay dahil oldu

Hande Erçel'in oyunculuğu bırakacağına dair çıkan iddialarla ilgili yaptığı açıklamalara ve sosyal medya hesaplarından dizi projelerine dair kareleri silmesine rağmen, son paylaşımları ile kafaları karıştıran Erçel, oyunculuğu bırakma iddialarına cevap verdi.hande-ercel-2

Erçel, son dizisinin final yapmasının ardından sosyal medya hesabından projelerine dair kareleri silmesi sonrası oyunculuğu bırakacağına dair iddialar çıkması hakkında şunları söyledi:

'' YENİ BİR PROjEDE YER ALMAK İSTİYORUM''

“Haberler doğru değil. Benim mesleğim, tutkum oyunculuk. Asla bırakmak diye bir durum yok. İnsanlar yazıyorlar... Aksine iş yapmak istiyorum. Yeni bir projede yer almak istiyorum.”

hande erçel-1

Oyuncu, seramik atölyesinde çalışmalar yapmasına dair ise “Arkadaşımın atölyesi kendisine eşlik ettim. İlgi alanım zaten sanat. Bunun okulunu okuyorum. Dizi bitti ve okula yöneldim. Final dönemindeyim” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi