Uzun zamandır sır gibi saklanan Hande Erçel ve Hakan Sabancı aşkı geçtiğimiz günlerde teyitlenmişti. Erçel'in Sabancı ile görüntülediği anlardan önce aralarındaki aşk iddialarını kesin bir dille yalanladığı da gözlerden kaçmadı. İkilinin ilişkisine dair yeni iddialar ortaya çıktı. Erçel'in Sabancı'yı aylarca peşinden koşturduğu öğrenildi. İşte detaylar...

hande4

Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan Hande Erçel ve Hakan Sabancı ilk kez aynı karede görüntülenmişti. Ancak Erçel, Sabancı ile aşk iddialarını kesin bir dille yalanlamıştı. Erçel, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şöyle demişti:


"Her sabah başka bir haberle uyanıyorum, hayatımda kimse yok. Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin."

hande

Erçel'in reddetmesine rağmen söylentiler son bulmadı. Bir süredir aşk yaşadıkları söylenen çift geçtiğimiz günlerde tatil dönüşü kameralara el ele poz verdi. Hatta Paris'te romantik bir tatil yapan çift birlikte ilişkileri hakkında da açıklamalarda bulundu:

Güzel oyuncu Hande Erçel, "Tatilimiz güzel geçti, her şey çok güzel. Size de teşekkür ederiz" diye konuşurken sosyetenin ünlü ismi Hakan Sabancı "Ciddi bir ilişki" yorumunu yaptı.

hande hakan çifti

Cameron Diaz'ın Netflix filminde hırsızlık oldu: Çekimler durdu! Cameron Diaz'ın Netflix filminde hırsızlık oldu: Çekimler durdu!

İşte o iddia

Gazeteci Gülşen Salt'ın ortaya attığı bomba iddia ortaya koydu. 2. Sayfa'nın sunucularından Salt, Hakan Sabancı'nın aylarca Hande Erçel'in peşinden koştuğunu söyledi. Aynı zamanda Sabancı'nın aşkına tek bir şartla inanacağını da söylediğini açıkladı.

hande2

İddiada şu sözler yer aldı:

"Hakan Sabancı aylarca Hande Erçel'in peşinden koşmuş. Onun gittiği ortamlara giriyor, onun arkadaş çevresinden Hande'ye mesajlar gönderiyor. Hande Erçel'i ikna etmesi hiç kolay olmamış. Hande'nin 'Hayatımda kimse yok' dediği noktada yeni yeni bir şeyler başlamış ama Hande, Hakan'dan çok emin değilmiş. Masaya şartlarını koymuş... 'Ben öyle gizli saklı ilişkiler yaşamam' demiş. Biliyorsunuz play-boylar genelde mal kabul kapılarından kaçıp gidiyorlar."

Haber Merkezi