Başarılı futbulcu Hakim Ziyech'in sevgilisi araştırılıyor. Arama motorlarında, "Hakim Ziyech'in sevgilisi var mı? Hakim Ziyech'in sevgilisi Aja Narie kimdir? Aja Narie nereli?  Aja Narie kaç yaşında?" soruları aratılıyor. Peki, Hakim Ziyech'in sevgilisi var mı? Hakim Ziyech'in sevgilisi Aja Narie kimdir? Aja Narie nereli?  Aja Narie kaç yaşında?  İşte tüm merak edilenler...

Ganire Paşayeva kimdir? Ganire Paşayeva neden öldü? Milletvekili Ganire Paşayeva öldü mü? Ganire Paşayeva kimdir? Ganire Paşayeva neden öldü? Milletvekili Ganire Paşayeva öldü mü?

42-19

AJA NARİE KİMDİR?

Aja Narie, profesyonel futbolcu Hakim Ziyech'in kız arkadaşıdır. Narie, 9 Nisan 1996'da Waukegan, IL, ABD'de doğdu. Aja'nın farklı erkeklerden iki çocuğu var. Aja, ilk kızını 18 yaşında doğurdu. Adı Harper Marie idi. Harper, 14 Nisan 2014'te doğdu.

Aja, Hakim ile olan ilişkisinden Enzo adında bir erkek çocuk dünyaya getirdi. 2021 yılında doğdu.Aja, 52.1K'nın mevcut takipçisi olan bir Instagram modelidir. Ayrıca, günlük yaşam aktivitelerini ve kozmetik ürünleri ve kıyafetleri kullanma ipuçlarını paylaştığı bir blog yazarı olarak YouTube'da yer almaktadır. YouTube'da 53 bin abonesi var.Aja'nın yaşı 26'dır.

Aja'nın instagram hesabı: @ajanarie'dir.

Haber Merkezi